Tsai Ing-wen sweeps election in TaiwanTaiwan’s incumbent President Tsai Ing-wen swept to a landslide victory in the country’s election on Saturday. Isaac Stone Fish, a senior fellow at the Asia…

source

Next Post

Rrafshohet ndertesa 5 kateshe ne Durres, shihet vetem papafingo | ABC...

Gazetarja e ABC News Ajgena Korbi është zhvendosur në zonën e ish-kënetës në Durrës dhe më konkretisht në rrugën “Zef Serembe”. Duket e pabesueshme… source Related posts:Prince WIlliam and Kate visit Imran Khan in PakistanCBS News poll shows how Americans feel about the economyNBA-China standoff intensifies over controversial tweet Post […]
1579701889_maxresdefault.jpg
DRACULA
1931 ORIGINAL BELA LUGOSI Price: $1,500,000.00 & FREE Shipping