Trump to impose new sanctions on Turkey after Syria assaultPresident Trump says he will impose new sanctions on Turkey for its assault on Kurds in northern Syria. New York Times congressional correspondent Sheryl…

source

Next Post

LSI akuzon qeverine: La jashte auditoreve mijera te rinj | ABC News...

Në ditën e parë të fillimit të universitetit, LSI ka akuzuar qeverinë dhe Ministrinë e Arsimit se këtë vit kanë lënë mijëra të rinj jashtë auditorëve, me ndryshimin e… source Related posts:President Trump participates in a joint presser with Scott Morrison,...4 homeless men killed in New York CityJustin Trudeau apologizes […]
1572800912_maxresdefault.jpg
DRACULA
1931 ORIGINAL BELA LUGOSI Price: $1,500,000.00 & FREE Shipping