Rrafshohet ndertesa 5 kateshe ne Durres, shihet vetem papafingo | ABC…Gazetarja e ABC News Ajgena Korbi është zhvendosur në zonën e ish-kënetës në Durrës dhe më konkretisht në rrugën “Zef Serembe”. Duket e pabesueshme…

source

Next Post

Trump offers new details about strike on Soleimani

President Trump is revealing new details about what led him to order the killing of Iran’s top military general, Qassem Soleimani. CBS News has also learned… source Related posts:Former 'Bachelor' Chris Soules speaks out after fatal...Trump addresses media on the South Lawn | ABC NewsABC News | Bumper | 2002 […]
1579711210_maxresdefault.jpg
DRACULA
1931 ORIGINAL BELA LUGOSI Price: $1,500,000.00 & FREE Shipping