Dhunojnë dhe grabisin çiftin e moshuar në banesë | ABC News Albania



Një çift të moshuarish u terrorizuan mbrëmë në Korçe nga 2 grabitës ende të paidentifikuar që hynë në banesën e tyre, të armatosur dhe të maskuar. Ngjarja ka…

source

Next Post

Turkey intensifies attacks on Kurds in Syria

Turkey has intensified its assault on U.S.-allied Kurds in northern Syria. This comes after President Trump decided to pull U.S. troops from the region and… source Related posts:Rama mbledh grupin parlamentar, ceshtjet qe u diskutuan | ABC News...Republicans storm secure room, delay impeachment inquiry l ABC NewsStudents are fighting climate […]
1572190754_maxresdefault.jpg
DRACULA
1931 ORIGINAL BELA LUGOSI Price: $1,500,000.00 & FREE Shipping